Havířovský trenér bojového sportu MMA hledá kolegy

Havířov má vlastní klub bojového umění MMA, což je oblíbený plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Právě trenér tohoto klubu shání nové kolegy.

REKLAMA
REKLAMA:

Havířov doposud nezaznamenal žádný oficiální MMA klub, a právě proto se David Skříšovský rozhodl stát havířovským trenérem tohoto bojového sportu. Odpověděl tak na aktuální poptávku po tomto bojovém umění.

Podmínky přijetí do klubu nejsou náročné. Je jedno jestli je zájemcem žena nebo muž. Jediné co musí uchazeč opravdu chtít je pracovat na sobě.

“Podmínky jsou jednoduché. Chtít makat!” uvedl trenér tohoto havířovského MMA klubu David Skříšovský.

David Skříšovský se věnuje MMA celých 6 let. Sám zápasí ve váhové kategorii do 61 kilogramů a v této váze je v Česku na prvním místě.

“Nejvíce hrdý jsem samozřejmě na všechny mé úspěchy, i když jsou zatím malé. Za všechny tyto úspěchy, ať už byly malé nebo větší, děkuji hlavně mému trenérovi Jakubovi Mullerovi, s kterým velké věci teprve chystáme!” uvedl David Skříšovský

A jaká je trenérova motivace?

“Snažím se z lidí, kteří u mě trénují vychovat slušné lidi, kteří mají cíle. Chci, aby se prezentovali jako sportovci, chodili do školy a hlavně se venku neprali. Můžu je naučit jak se zdravě stravovat, seberealizovat, můžu je zapojit do různých sportovních aktivit, díky kterým se seznámí s novými lidmi. Díky mým tréninkům získají nejen fyzickou zdatnost, ale také sebedůvěru.”

Autor: Veronika Sluníčková

REKLAMA

1 komentář

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno