Právní poradna pomáhá v Havířově

V Havířově otevřel spolek ADAM - autistické děti a my, z.s. právní poradnu. Za 20 min vám právník udělí bezplatnou radu o postupech při řešení občanského i pracovního práva. Nezapomeňte se ale předem objednat.

REKLAMA
REKLAMA:

Právní poradna je projekt spolku ADAM – autistické děti a my, z.s. ve spolupráci s advokátkou Mgr. Karin Kulčárovou, která právní poradenství poskytuje. Do právní poradny se mohou objednat veškeré osoby bez ohledu na bydliště a sociální postavení. V rámci právní poradny ADAMA jsou klientům poskytovány pouze krátké informativní právní rady (max. v rozsahu 20 minut) k základní orientaci v konkrétním právním problému, vždy osobně. Advokát poskytne obecnou právní radu, jak by se dal konkrétní problém řešit, ale v rámci tohoto bezplatného poradenství nesepisuje právní dokumenty nebo podání atd.

Konzultace jsou poskytovány v prostoru sídla spolku ADAM – autistické děti a my, z.s. na adrese Mozartova 1092/2, 736 01 Havířov, vždy první pondělí v měsíci, a to od 15.00 do 17.00 hodin.

Klient právní poradny se musí ke konzultaci předem objednat, a to telefonicky na telefonním čísle 722 120 446 nebo emailem na adrese pravni.poradna@adam-pas.cz nebo osobně v sídle ADAMA.

Rady budou klientům poskytovány zejména v těchto oblastech:

Občanské právo (náležitosti občanskoprávních smluv, vlastnické právo, ochrana spotřebitele, dluhová problematika, nájem, odpovědnost za škodu, Insolvenční právo (oddlužení, přihlášky pohledávek), Pracovní právo (vznik, změna, ukončení pracovního poměru, povinnosti a práva zaměstnavatele a zaměstnance, dovolená, škoda způsobená zaměstnavateli zaměstnancem), Rodinné právo (úprava styku rodičů s dětmi, výživné, rozvod), Trestní právo (uplatnění náhrady škody v trestním řízení, možnosti obhajoby v trestním řízení), Správní právo (postup, obrana a opravné prostředky ve správních řízeních všeho druhu).

REKLAMA

1 komentář

  1. Dobrý den,ráda bych se informovala o prodeji maminčina bytu,když jsem opatrovníkem jejího majetku.Maminka je již 2.roky v ustavu s celodenním režimem a já celou dobu byt platím.Do bytu se již nevrátí a já bych prosila o radu jak postupovat dál.Jestli je možnost prodeje.Podotykám byt je družstevni.Děkuji za odpověd.S pozdravem Eva Siwá.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno