Od začátku května z Dělnické ke Globusu neodbočíte

Doprava na Dělnické se počátkem května na pár dní ještě víc zkomplikuje. V období od čtvrtku 3. května až do úterý 8. května bude úplně uzavřen vjezd a výjezd z Dělnické na ulici U Skleníků tedy k prodejně a od prodejny Globus, to znamená i ve směru od Kauflandu a ve směru od Prostřední Suché.

Rekonstrukce mostu na Dělnické
Rekonstrukce mostu na Dělnické
REKLAMA
REKLAMA:

Rovněž řidiči nebudou moci z kruhového objezdu na Dělnické ulici vyjet na Karvinskou a ani vyjet z Karvinské na Dělnickou. Město řidiče prosí o trpělivost a apeluje na respektování přechodného dopravního značení, které je nadřazeno trvalému dopravnímu značení.

“Průjezd kruhovým objezdem na Dělnické bude ze směru jízdy z centra a do centra řízen přenosnými semafory. Z kruhového objezdu se tak dočasně stane křižovatka ve tvaru T ulic Dělnická a Moskevská. Řidiči vyjíždějící z Moskevské ulice a dávající při odbočování přednost se tak budou muset obrnit trpělivostí, nebo situaci předcházet objížděním úseku okolními ulicemi.” vysvětluje tisková mluvčí magistrátu Jana Dybová. “Rekonstrukce mostu, který vede přes železniční trať, probíhá na Dělnické ulici už od konce března a doprava na mostě je svedena na jednu polovinu cesty. Ve směru z centra řidiči v současné době nemohou odbočit doleva k prodejně Globus, na což přísně dohlíží jak Policie ČR, tak Městská policie Havířov. K tomuto stavu se 9. května dopravní situace opět vrátí.” dodává Dybová.

Autobusová zastávka ve směru do centra města je nyní přesunutá před světelnou křižovatku, od 9. května se opět ocitne na svém původním místě.

Správa silnic Moravskoslezského kraje bude most po etapách rekonstruovat až do 12. října 2018.

REKLAMA

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno