Stoupající rockové hvězdy Ajdontker z Havířova zahrají pro své rodné město

Úspěšná kapela Ajdontker, jejíž složení je ze dvou třetin z Havířova zahraje pro své rodné město ku příležitosti velikonočních oslav na náměstí Republiky, a to dne 28. března 2018 v 18:00. Přijďte si je poslechnout i vy!

REKLAMA
REKLAMA:

Ajdontker jsou proslulí svými vtipnými texty ze života, krásnou baskytaristkou a rytmickou rockovou hudbou, která posluchače nenechá v klidu sedět. Jejich neznámější sigl, který je okořeněn vtipným videoklipem nese název Koupelna a doporučujeme se na něj určitě podívat nejen ve videu níže, ale nejlépe na živo!

Kapela je také známá svým spřízněním s jednou z nejúspěšnějších rockových kapel z české i slovenské hudební scény, a to skupinou Horkýže Slíže. Tu Ajdontker doprovází na koncertech nejen jako předkapela, ale i jako přátelský doprovod.  Jejich nejbližší společný koncert můžete vidět už 6. dubna v Karviné, a to v klubu Harlekýn. Spolupráci s Horkýže Slíže nevnímá Ajdontker jako úspěch, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale jako splněné přání.Přátelství s Horkýže Slíže je můj sen od té doby, co jsem začal hrát na kytaru. Díky Ajdontker se mi splnil a je to jedna z nejlepších věcí, která se mi kdy stala.” Uvedl pro Havířov ŽIJE zpěvák a kytarista kapely Martin Hronek alias Hrnec.

A co kapela plánuje dále, kromě stálého vystupování na koncertech po celé ČR, na kterých je prý závislá?

“No to si právě ještě musíme určit. První cíl bylo hrát s Horkýžema a ten se nám krásně splnil. Co bude dál, to uvidíme.” Doplnil s úsměvem zpěvák Martin Hronek.

Pokud nestihnete jejich vystoupení 28. března na náměstí Republiky v Havířově, tak nezoufejte. Kapela bude v nejbližších termínech hrát na dalších místech, viz níže:

Kopřivnický plesk

sobota 31.3.2018, Kopřivnice, Kulturní dům 170
19:00 – 23:50 Ajdontker + Ptakustik + Světlo

Horkýže Slíže / Ajdontker

pátek 6.4.2018, Karviná, Klub Harlekýn 
19:00 Ajdontker + Horkýže Slíže

Broučky & Ajdontker

sobota 14.4.2018, Kroměříž, Studio Kroměříž
19:00 Ajdontker + Broučky

Broučky & Ajdontker

pátek 20.4.2018, Český Těšín, Jazzklub na Střelnici
 19:00 Ajdontker + Broučky

Ptakustik & Ajdontker

sobota 21.4.2018, Valašské Meziříčí, Klub M-klub
20:00 Ajdontker + Ptakustik

Ajdontker 300

sobota 28.4.2018, Havířov, Jazz Club
20:00 Ajdontker + Trocha Klidu + The Complication

REKLAMA

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno