Kapela TATA BOJS po čtyřech letech opět ve Stolárně

Legendární kapela Tata Bojs po čtyřech letech opět potěší své fanoušky v Havířově. Už v sobotu 10. března od 21 hodin vystoupí v hudebním klubu Stolárna. Kapela se na koncertě představí v komornější elektroakustické podobě a jistě nebude chybět ani jejich typický humor. 

Nápad založit kapelu měli dva spolužáci, Milan Cais (bicí) a Marek Huňát neboli Mardoša (baskytara), již během studií na základní škole na pražské Hanspaulce. První koncert skupiny Tata Bojs se odehrál 29. června 1988 v tělocvičně TJ Spartak Dejvice. Ve stálé sestavě dnes kromě zakládajících členů působí také Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil.

V roce 2000 vydává kapela své přelomové album Futuretro, ve kterém se míchá mnoho hudebních žánrů. Do vydání tohoto alba byli Tata bojs celkem neznámá skupina, ale po jeho vydání se dostali do širšího povědomí. V roce 2004 vydávají své asi nejúspěšnější album a to Nanoalbum. Ta toto album obdrželi v roce 2004 čtyři anděly a to: skupina roku, album roku rock, videoklip roku a nejlepší zvuková nahrávka roku.

Poslední vstupenky na stání koupíte v předprodejích za 270 korun a místě pak za 290 korun.

Předprodej vstupenek:

  • STOLÁRNA – přízemí – plzeňská restaurace U PŘÍBORŮ
  • INFOCENTRUM Havířov – náměstí Republiky 7 – v kině Centrum
  • POTRAVINY na ul.Dlouhá 25, Havířov (vedle FOFR pizzy)
  • ON-LINE – převodem na účet č. 131201670/0300 – vstupenky pak jsou k vyzvednutí na místě před koncertem
  • ON-LINE – SMS TICKET

Místo konání:

Stolárna Music Club Havířov, Lašská 19, 736 01  Havířov – Město
www.stolarnaclub.cz

REKLAMAPůjčovna nářadí Železářství Bobošík

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno