Firmy v Havířově hledají nové lidi

I když se vám to nemusí zdát, na Karvinsku je podle listopadové statistiky Úřadu práce bez práce nejméně lidí za posledních 20 let. Pro mnoho firem je tak problém obsadit některé pracovní pozice. My pro vás máme tip na tři firmy, které v Havířově aktuálně hledají nové zaměstnance.

ČSAD Havířov a.s. hledá řidiče autobusů
ČSAD Havířov a.s. hledá řidiče autobusů
REKLAMA

ČSAD Havířov a. s.

REKLAMA:

Dopravce ČSAD Havířov vyhlásil výběrové řízení na pozici: Samostatný technický pracovník osobní dopravy. Uchazeč musí mít středoškolské vzdělání (ideálně technické dopravní zaměření), ovládat práci na počítači a vlastnit řidičský průkaz skupiny B. Zaměstnancům naopak nabízí plný pracovní úvazek, 5 týdnů dovolené, služební notebook a mobilní telefon. Bližší informace k pozici naleznete zde: goo.gl/hnFuWGnebo kontaktujte paní Naděždu Peřinovou na telefonu 599 501 117.

Firma navíc už dlouhodobě hledá řidiče autobusů. Pokud máte zájem o tuto profesi kontaktujte personální oddělení ČSAD na telefonu 599 501 180. Kompletní nabídku volných pracovních pozic u společnosti ČSAD Havířov najdete na webu www.3csad.cz 

 

Pekárna Semag spol. s r.o.

Největší havířovská pekárna Semag, která se nachází v areálu bývalého Tenasu na Šumbarku, hledá zaměstnance na pozici: Dělník / dělnice v pekárenské výrobě. Firma požaduje manuální zručnost, důslednost a pečlivost. Vyučení v oboru ani praxe není podmínkou. Společnost novému zaměstnanci nabízí práci na hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci a příspěvek na penzijní připojištění. V případě zájmu kontaktujte personální oddělení na telefonu 599 507 645.

 

Hypermarket Globus

Několik volných pracovních míst má také havířovský hypermarket Globus. Jedná se o pozice: Prodavač v oddělení elektro, Řezník – přípravář, Řezník -bourač, Cukrář/ka a Pekař. Firma nabízí odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity a výkonový systém odměn. Kompletní informace o všech pozicích naleznete zde: goo.gl/ADFy3X.

REKLAMA

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno