Havířováci se umístili v extrémním závodě Renault 24 hodin na LYSÉ HOŘE (LH24)

Extrémního vytrvalostního závodu Renault 24 hodin na LYSÉ HOŘE (LH24), který proběhl minulý víkend, a to konkrétně 27 - 28. 1. 2018 se zúčastnili i soutěžící z Havířova.

LightBike LH24
LightBike LH24
REKLAMA
REKLAMA:

Závod spočívá v tom, že po dobu 24 hodin účastníci v kuse vystupují a sestupují Lysou horu. Někteří volí běh, jiní chůzi, častá je i kombinace obou variant.

V závodu účinkují formou štafety nejen dvojice, ale také jednotlivci. Konkrétně z Havířova se extrémního závodu zúčastnilo několik sportovců, mimo jiné i odvážlivci z LightBike Havířov. Ti se v kategorii DVOJICE 18 – 35 let za Team LightBike 2 umístili na krásném 2. místě a společně zvládli zdolat úctyhodných 15 okruhů na Lysé hoře.

Závod LH24 započal svou existenci v roce 2012 a od té doby se jeho oblíbenost stále navyšuje. Generálním partnerem závodu je Renault, dalšími partnery jsou například Moravskoslezský kraj, rekreační centrum Sepetná, obec Ostravice, Beskydská likérka a další.

Tímto bychom rádi speciálně pogratulovali klukům z LightBike, za krásné umístění, a také všem Havířovákům za odvahu a účast v tomto extrémním závodě.

REKLAMA

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno