“Výměna oken probíhala ve 2571 bytech a oken bylo něco přes 16 tisíc. Plánování akce probíhalo rok a půl spolu s výběrovým řízením. Jednalo se o třetí etapu a cena okna byla oproti první levnější takřka o tisíc korun. Takže něco málo se povedlo. Museli jsme měnit jednoho dodavatele oken, který selhal v průběhu projektu, takže jsme operativně rozložili tu jeho dodávku mezi ostatní dodavatele.” popsal realizaci jednatel Městské realitní agentury (MRA) Róbert Masarovič a doplnil, že k zahájení prací došlo 6. března, poslední byt opustili řemeslníci 30. listopadu 2017.

“Musím poděkovat jak Městské realitní agentuře tak firmě Hochtief. Konec dobrý, všechno dobré. Okna jsou vyměněná v pravý čas. Venku sněží, lidé budou mít teplo, budou mít komfort na Vánoce. Takže, když řeknu, že jsem šťastný, je to pravda.” zhodnotil výměnu oken náměstek primátorky pro hospodářský rozvoj Karel Šlachta.

Havířově má nyní 99,5% bytů v majetku města nová plastová okna. Ve zbývajících čtyřech obytných domech dojde k výměně oken při plánovaných sanacích nejpozději do konce roku 2018.

“V příštím roce budeme startovat elektronickou komunikaci zákazníka s Městskou realitní agenturou přes webový portál, takže zákazníci budou moci vidět své odpočty takřka online. Budou moci komunikovat se správcem, budou moci psát podněty, budou moci nahrát fotografie bytu, v případě, že budou požadovat nějakou opravu.” dodal nejbližší plány MRA Masarovič.

REKLAMAPůjčovna nářadí Železářství Bobošík

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vložte komentář
Vložte zde vaše jméno